O firmie

Architektura oraz projektowanie branżowe
Geodezja
Nieruchomości


ALL Project to usługa, której głównym celem jest pozyskanie w imieniu inwestora dokumentacji niezbędnej do uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę, doractwo na każdym etapie prowadzenia inwestycji budowlanych oraz zgłaszaniem obiektów do użytkowania.

Geodezja - pełen zakres usług geodezyjnych i kartograficznych z ponad 35 letnim doświadczeniem na rynku
Bogate doświadczenie w połaczeniu z nowoczesnymi systemami pomiarowymni gwarantuje usługi o najwyższym standardzie.

Nieruchomości - specjalnie dla naszych klientów, świadczymy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Wystarczy jedynie upoważnienie aby nasi pracownicy przejęli obowiązki inwestorskie, reprezentowali inwestora przed urzędami, instytucjami, oddali obiekt do użytkowania oraz zaprojektowali i wykonali ogród.
Proponujemy Państwu pomoc w kupnie lub sprzedaży nieruchomości, realizacji zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie własnego domu z ogrodem, bądź innego rodzaju obiektu budowlanego.
W imieniu inwestora, uzyskamy wszelkie opinie, uzgodnienia i pozwolenia, niezbędne do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę, czy też zgłoszenia zakończenia budowy lub pozwolenia na użytkowanie. 
Naszym głównym celem jest, by formalności urzędowe, przebiegały bezpiecznie i nie zajmowały cennego czasu, który spokojnie możecie Państwo poświęcić na swoje sprawy zawodowe lub prywatne. 

Rejon działania

Nasze usługi wykonujemy na terenie Warszawy oraz  powiatów:
  • piaseczyńskiego
  • pruszkowskiego
  • grodziskiego
  • grójeckiego
  • białobrzeskiego